За Блога

Благодарение на един приятел, получих възможността да си …. пиша тук. Тъкмо да напиша нещо, което повече подхожда на нещата и….реших да се въздържа 🙂

Дълго обмислях, какво и как ще правя на това място, и чесно казано така и не реших дали да бъде нещо определено. Ще си …. пиша каквото ми дойде, дори усещам, че ще е малко идими-дойдими, но пък важното е да е интересно 😉

Единствено домейна, донякъде ще задължава да се свързваме с храната и производните, но нали така или иначе, затова сме тук 🙂

Надявам се да е интересно, а ако е, ще се радвам да получа коментари и т.н.